Ruletă RONIX RH-9038 3m
Ronix RH-9038: Ruletă de 3 metri cu strat rezistent la șocuri
Ruletă Ronix RH-9038 este fabricat din materiale de înaltă calitate pentru durabilitate. Are un sistem de măsurare metric și o lamă imprimată pe o singură parte.
Carcasă
Corpul Ronix RH-9038 este fabricat din material ABS + TPE durabil și rezistent la impact, cu un strat superior moale. Acest lucru asigură faptul că banda de măsurare este puternică și durabilă. Clema metalică pentru curea permite fixarea comodă și sigură a benzii metrice. Lungimea de prindere a benzii metrice poate fi variată, făcând-o mai versatilă și potrivită pentru diferite sarcini.
Banda
Banda de măsurare Ronix RH-9038 are o lungime de 3 metri, oferind o rază de acțiune suficientă pentru sarcinile de măsurare. Lățimea benzii este de 16 mm, ceea ce asigură o stabilitate și rigiditate excelente în timpul măsurătorilor. Grosimea benzii de 0,11 mm asigură măsurători precise. Imprimarea pe o singură față a benzii facilitează citirea rezultatelor măsurătorilor.
Ambalaj
Veți primi ruletă Ronix RH-9038 într-un ambalaj de carton colorat special conceput de Ronix.
Produse asemănătoare
Sfaturi Utile
Vezi toateBeneficiază de acces anticipat la ofertele noastre exclusive.
Promoțiile și reducerile vă așteaptă!
